promowane

Jak zwrócić uwagę kobiety?

Jak zwrócić uwagę kobiety?

W dzisiejszych czasach uwodzenie stało się bardzo trudne. Dawniej mężczyźni pisali listy i w ten sposób okazywali kobiecie swoje zainteresowanie. Obecnie uwodzenie ma nieco inny wymiar. Wielu mężczyzn z powodu nieśmiałości nie wie, w jaki sposób powinno zabiegać się o względy kobiety. Oto kilka praktycznych rad, które z pewnością wielu mężczyznom ułatwią codzienne trudy związane z podrywaniem kobiet.

Zapach

Zapach przyciąga kobiety jak magnes. To dzięki zapachowi kobieta będzie mogła kojarzyć dany zapach z mężczyzną. Warto więc zainwestować we flakon ładnych, słodkich perfum, które z pewnością zadziałają kusząco na niejednego mężczyznę. Niestety zakup oryginalnych i markowym perfum to dosyć spory wydatek. Perfumy z niższej półki mogą się wywietrzyć i stracić walony. Warto więc odłożyć nieco większą kwotę na perfumy mocne i oryginalne. Dzięki temu szanse za znalezienie kobiety od razu wzrosną.

Zarost

Kobiety uwielbiają kilkudniowy zarost u mężczyzny. To on sprawia, że nawet młody chłopak prezentuje się uwodzicielsko i męsko. To z pewnością przyciągnie wzrok wielu kobiet. Zarost może zdziałać prawdziwe cuda. Kojarzy się on z mężczyzną męskim i nonszalanckim. To połączenie wręcz wybuchowe. Warto spróbować swoich sił z nieco odmienionym wyglądem.

Zadbane dłonie

 Walory higieniczne to podstawa. Czyste paznokcie i zadbane dłonie to bardzo ważna kwestia w przypadku mężczyzn. Kobiety wykonują manicure, regulują brwi i stosują bolesną depilację, dlatego mężczyzna powinien mieć przynajmniej zadbane i czyste dłonie. Jest to jednak wizytówka człowieka, a nie wszyscy ludzie o tym pamiętają.

Uśmiech

To najpiękniejszy makijaż nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Uśmiech sprawia, że dana osoba od razu prezentuje się milej i lepiej. Warto więc uśmiechać się jak najczęściej. Dzięki temu zyskamy pewność, że zrobimy dobre wrażenie na kobiecie. Warto również żartować, ponieważ wiele kobiet docenia poczucie humoru. Podryw nie może być jednak banalny.

Sprawdź stronę o uwodzeniu – na blogu podejmowane są takie tematy jak podryw, masturbacja, flirt i wiele innycjh

Skromność

Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy się przechwalają. Niestety opowieści o podróżach i osiągnięciach mogą zadziałać negatywnie. Warto zachować pewną dozę skromności, która może uchronić przed ewentualną katastrofą. Skromność to podstawa. Osiągnięcia i wspomnienia należy dozować, a nie wywalać na światło dzienne. Kobieta w takim przypadku może poczuć się oszukiwana i gorsza. Nie warto.

Oczytanie

Warto być oczytanym w bieżących sprawach politycznych i ogólnych informacji na świecie. Dzięki temu inteligentne i obeznane kobiety poczują się swobodnie i miło. Niestety obecnie wielu młodych chłopaków nie wie podstawowych rzeczy, jakie dzieją się na świecie. Brak wiedzy w wielu przypadkach zadziała odstraszająco.

Konkretne poglądy

Kobiety uwielbiają mężczyzn zdecydowanych. Konkretne poglądy i stwierdzenia dotyczące świata mogą wiele powiedzieć o człowieku. Kobiety chcą czuć się pewnie przy mężczyźnie, dlatego zdecydowanie i konkrety są bardzo pochwalane. Z pewnością wiele kobiet zwróci uwagę na takiego mężczyznę. Warto spróbować.